Değerli meslektaşlarımız,

Bilimsel bilgilerin yarı ömrünün çok kısaldığı günümüzde “Hematolojik Onkoloji Derneği” olarak hematolojik kanserlerin ana tema olarak güncel ve gelecek durumlarının seçkin bilim insanlarınca değerlendirileceği 3. Hematolojik Onkoloji Kongresini 21-25 Eylül tarihleri arasında K.K.T.C Acapulco Hotel’ de gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kongremizde Hematoloji ve Hematolojik Onkoloji alanındaki çok önemli ve ilgi çeken konu başlıklarının yanı sıra, olgular eşliğinde bu alanda sık karşılaşılan sorunlarla ilgili interaktif oturumlar, uzman görüşlerinin alınacağı paneller ile son gelişmeler gözden geçirilecektir.

Ayrıca, bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz kongrede akşamları klasikleşen “Beyaz Geceler” oturumları da bilimsel programı renklendirecektir. Yönetim kurulumuz ve kongre organizasyon komitesinin önceliği mümkün olan en kaliteli programı maksimum seviyede değerli katılımcılarımıza sunmak olacaktır.

Hematolojik Onkoloji Kongre’sinde bilimsel program yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inanıyor ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Mehmet Turgut 

Dernek Başkanı

Prof. Dr. Seçkin Çağırgan

7. Hematolojik Onkoloji Kongresi