banner1

 

Değerli meslektaşlarımız,

 

Bilimsel bilgilerin yarı ömrünün çok kısaldığı günümüzde “Hematolojik Onkoloji Derneği” olarak hematolojik kanserlerin ana tema olarak güncel ve gelecek durumlarının seçkin bilim insanlarınca değerlendirileceği 2. Hematolojik Onkoloji Kongresini 09-13 Eylül tarihleri arasında K.K.T.C Kaya Artemis Otelde gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Kongremizde Hematoloji ve Hematolojik Onkoloji alanındaki çok önemli ve ilgi çeken konu başlıklarının yanı sıra, olgular eşliğinde bu alanda sık karşılaşılan sorunlarla ilgili interaktif oturumlar, uzman görüşlerinin alınacağı paneller ile son gelişmeler gözden geçirilecektir.

 

Ayrıca, bu yıl ikincisini düzenlediğimiz kongrede bazı ilklere de imza atmanın heyecanını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kongre bünyesinde 1. Hematolojik Onkoloji Hemşireliği Kongresi’ni, 1. Öğrenci Sempozyumunu, 1. Hematoloji Tıp Terimleri Çalıştayı’nı da hep birlikte gerçekleştireceğiz. Kongre akşamları klasikleşen “Beyaz Geceler” oturumları da bilimsel programı renklendirecek. Yönetim kurulumuz ve kongre organizasyon komitesinin önceliği mümkün olan en kaliteli programı maksimum seviyede değerli katılımcılarımıza sunmak olacaktır.

 

Hematolojik Onkoloji Kongre’sinde bilimsel program yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inanıyor ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Saygılarımızla,

 

Kongre Başkanı                                                                                             Dernek Başkanı

Seçkin Çağırgan                                                                                            Hakan Göker

7. Hematolojik Onkoloji Kongresi